Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa » KURUMSAL » Hakkımızda

1985 yılında Bartın'da faaliyetine başlamış olan firmamız, kuruluş anından itibaren her daim ilkeli hareket etmiş ve bunun sonucu olarak da sektördeki yerini kısa sürede sağlamlaştırmıştır.iyi bir firma olmanın gerekleri olan imalat ve istihdama katkı hususunda önemli adımlar atmış olan firmamız, konularında eğitimli ve kalifiye 50 personel istihdam etmektedir.
 
İlimize ve yöremize katkılarımız arasında, her ailenin hayali olan evlerin inşaası, kalite ve fiyat dengesi tutturularak yapılmış ve hemşerilerimizin layık oldukları yuvalarına kavuşmaları sağlanmış olup böyle de devam etmektedir.
 
Günlük imalat kapasitesi 600 m3 olan hazır beton tesisi ve büyük ölçekli bir fabrikanın kurulumu için gerekli  prefabrik beton elemanlarını müşterilerimizin istediği zamanda ve günde imal etme kapasitesine sahip prefabrik beton fabrikası, imalat ve istihdama yaptığımız katkılardan bir diğeridir.


 
Diğer bir faaliyet konumuz olan makine imalatı konusunda ise; UMP 60 ve UMP 90 olarak adlandırdığımız mobil beton santralleri saatte 60 m3 ve 90 m3 hazır beton üretme kapasitesine sahiptir. Kurulumu, montajı ve kullanımı kolay olan bu makineler inşaat sahasına hız kazandırmaktadır.
 
Gelenek haline getirdiğimiz, çalışma ve gayretlerimizin meyvesi olan başarılarımızı uluslararası alana taşımak ve bu konuda ilimizin ve ülkemizin gururu olabilmek yakın gelecekteki hedeflerimiz arasındadır.
 
Bütün bu çalışmalarımızı; yine uluslararası boyutta düşündüğümüz ticaret firmamızla taçlandırmak yakın gelecek planlarımız arasındadır.Başarılarımızı bizimle paylaşan sevenlerimizi buradan en samimi duygularla selamlarken, emeği geçen çalışanlarımıza da şükranlarımızı sunarız.
 
Saygılarımızla
 

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0378 227 7926 - 0533 810 9545

2017 - 2022 © HER HAKKI SAKLIDIR. USTAOĞLU İNŞAAT